החלפות והחזרות

החזרת פריט תתאפשר תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח, אך ורק כאשר הוא באריזתו המקורית כפי שנשלח ללקוח ושלא נעשה בו שום שימוש.

 

בכל מקרה של החלפה/החזרה יש ליצור תחילה קשר עם שירות הלקוחות בטלפון או בדואר אלקטרוני.

שים/י לב:

*אין החזרה/החלפה של קרש אשר הודבק עליו גריפ, הן על ידינו או ע"י הלקוח.

*הוצאות השילוח עבור פריט המוחזר יהיו על חשבון הלקוח.

 

במקרה של החזרה - ברגע שהפריט הנשלח מגיע אלינו, לאחר בדיקה כי לא נעשה במוצר כל שימוש וכי הוא באריזתו המקורית ללא כל פגע, יזוכה הלקוח בסכום ששולם פחות דמי ביטול עסקה של 5% או 100 ₪, הנמוך מבניהם, תוך 7 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח אצלנו. אין החזרה של פריטים בשווי נמוך מ-50 ₪.

*במקרה של בקשת ביטול עסקה עקב אי איסוף חבילה על ידי הלקוח וחזרתה אלינו, תופחת עלות משלוח הלוך וחזור אלינו על סך 60 ₪ מסכום הזיכוי בנוסף לאמור לעיל.

במקרה של החלפה - ברגע שהפריט הנשלח מגיע אלינו, לאחר בדיקה כי לא נעשה במוצר כל שימוש וכי הוא באריזתו המקורית ללא כל פגע, ישלח המוצר החלופי בתוספת תשלום של 30 ₪ עלות שילוח על חשבון הלקוח.

 

במידה והמוצר שהתקבל אינו תואם למוצר שהוזמן ו/או המוצר שהתקבל פגום, לאחר בדיקה שלנו שאכן מדובר בפגם/אי התאמה למוצר שהוזמן, לא יגבה מהלקוח דמי ביטול עסקה והחזרת המוצר אלינו תיעשה על חשבוננו. 

 

בכל מקרה של החלפה/החזרה יש ליצור תחילה קשר עם שירות הלקוחות בטלפון או בדואר אלקטרוני.

*תיתכן אי התאמה בין הצבעים בתמונות המוצרים באתר לבין המוצר בפועל, אי התאמה קלה בצבע המוצר לא תיחשב כמוצר שאינו תואם לתיאור.